Ładowanie…

Przetwory

Producent lokalnych produktów z owoców zebranych z własnego sadu rosnącego na urodzajnej lutyńskiej ziemi. Zarówno rodzime produkty jak i innych producentów, w tym z Krainy Łęgów Odrzańskich można kupić w przyzakładowym sklepiku.

Soki owocowe

Nasz sok jabłkowy jest tłoczony na zimno, naturalnie mętny i pasteryzowany. Wykorzystujemy tylko owoce pochodzące z naszego gospodarstwa. Odpowiedni dobór odmian zapewnia wyjątkowy smak tak bardzo odróżniający nasz sok od innych dostępnych na rynku. Nie dodajemy do niego cukru, wody ani konserwantów. Zawiera jedynie naturalnie występujące cukry a wystarczającą metodą konserwacji jest pasteryzacja czyli podgrzanie soku do odpowiedniej temperatury.

Produkcji polega na wyciskaniu soku ze świeżych owoców, umożliwia to zachowanie naturalnych witamin i składników. Dostępne są różne kombincje smakowe np. jabłko-wiśnia, jabłko-czarna porzeczka, jabłko-brzoskwinia, jabłko-aronia, jabłko-rabarbar, jabłko-marchewka, jabłko-burak, jabłko-seler oraz inne sezonowo, jak jabłko – pokrzywa.

Przetwory

Octy żywe, manufakturowe, niskoprocentowe:

  • ocet jabłkowy
  • ocet wiśniowy
  • ocet jabłkowo – malinowy

z naturalnej fermentacji, produkowany bez sztucznych dodatków, bogaty w witaminy i mikroelementy. Doskonały dodatek do deepów, marynat, sosów, sałatek i napojów chłodzących.

Powidła, musy i dżemy pasteryzowane – 100g produktu z 200g owoców :

  • powidła śliwkowe
  • dżem brzoskwiniowy, wiśniowy, truskawkowy, jagodowy
  • dżem wiśnia – cynamon
  • mus jabłkowy, owoce leśne, wiśniowy

podziwiane przez klientów za świeżość i wysoką jakość z uwagi na dobrze rozwiniętą infrastrukturę do przechowywania i magazynowania

Herbatki, susz i przekąski !

U nas nic się nie marnuje, z suszu owocowego przygotowujemy herbatki w kilku smakach. Można je miksować z dostępnymi u nas suszonymi ziołami w tym miętą, pokrzywą.

A na przekąskę oferujemy suszone jabłko do chrupania zamiast niezdrowych chipsów oraz śliwki suszone z naszego sadu. To zdrowa porcja przysmaków dla tych co lubią podjadać między posiłkami.

Adres

Adres:

ul. Wiśniowa, 55-330 Lutynia

GPS:

51.137259, 16.770576

Nr tel.:
Sieć:
Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...