Ładowanie…

MANO.ceramics to pracownia zrodzona z pasji i potrzeby serca. Prowadzona przez Agatę Marcinkowską absolwentkę Akademii Sztuk Pięknych im. E. Gepperta we Wrocławiu.  Główną techniką wytwarzania naczyń jest koło garncarskie, które pozwala nadać naczyniom niepowtarzalny charakter i sprawia, że każdy egzemplarz jest wyjątkowy i niepowtarzalny.

Koło garncarskie to również energia przenoszona z twórcy – garncarza na naczynie, a za jego pośrednictwem na użytkownika.

Każdy z produktów przechodzi przez ręce ludzkie kilkunastokrotnie w wieloetapowym procesie produkcji. Wszystkie produkty wykonywane są ręcznie z ogromną precyzją i dbałością o szczegół.

Wykonujemy również projekty na zlecenie. Według projektu klienta oraz projektujemy naczynia dostosowane do określonych potrzeb klienta.

Pracownia prowadzi warsztaty z toczenia na kole garncarskim oraz zajęcia z ceramiki dla dzieci i dorosłych. Pracownia powstała dzięki środkom Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014 – 2020.

Operacja pn. Pracownia garncarska w Krainie Łęgów Odrzańskichmająca na celu stworzenie miejsca pracy, poprzez założenie nowej firmy zajmującej się produkcją ceramiki, oferującą usługi związane ze spędzaniem wolnego czasu i rozwoju umiejętności manualnych współfinansowana jest ze środków Unii Europejskiej w ramach działania „Wsparcie dla rozwoju lokalnego w ramach inicjatywy LEADER” Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020.

„Europejski Fundusz Rolny na rzecz Rozwoju Obszarów Wiejskich: Europa inwestująca w obszary wiejskie”

Adres

Adres:

ul. Szkolna 1a, 55-320 Malczyce

GPS:

51.221292, 16.493586

Nr tel.:
Zaplanuj trasę!
Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...