Turystyka kajakowa w Krainie Łęgów Odrzańskich

Kajak dwuosobowy na wodzie, płynie

Kajakiem po Odrze

Wszystko już było – czas zobaczyć krajobraz dolnośląskich rzek z kajaka i deski SUP. Emocje, relaks i świetna zabawa w jednym. Nie może Ciebie zabraknąć, bo to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności.
Meander oferuje kompleksowe usługi turystyczne i eventowe, oparte na organizacji eventów dla firm i grup, których podstawą jest spływ kajakowy zakończony biesiadą z produktami lokalnymi certyfikowanymi znakiem Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA

Certyfikat Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca

Dzięki temu, że znają doskonale okoliczne zasoby to potrafią jak nikt inny połączyć spływ kajakowy z rajdem rowerowym lub z innymi atrakcjami przygotowanymi przez współpracujące z nimi bazy noclegowe lub usługodawcy a nawet i społeczne inicjatywy.

Ich doświadczenie i posiadany sprzęt do obsługi logistycznej podczas spływów kajakowych pozwala im organizować spływy kajakowe połączone z rajdem rowerowym dla rowerowych grup zainteresowanych łączeniem różnych dyscyplin przez co powstała ma obszarze Krainy Łęgów Odrzańskich oferta Kajak & Rower w ramach propozycji Pętli Odrzańskich na Szlaku Odry  inspirowana ich doświadczeniem

Wakacje w Kajaku na Szlaku Odry

Wodowanie kajaków

Swoje działania prowadzą głównie po Odrze pomiędzy Wrocławiem a Głogowem, ale także po jej spławnych dopływach: Widawie, Bystrzycy, Jezierzycy, Baryczy i  Kaczawie. Możliwe są również spływy Bobrem i Kwisą, rzeką Barycz od Potaszni do jej ujścia w Wyszanowie, Kaczawą od Legnicy przez Prochowice do ujścia Kaczawy, Jezierzycą od mostku przy Orzeszkowie do samego ujścia do Odry.

Zasięgiem obejmują rzeki na ich nizinnych odcinkach całego Dolnego Śląska ale najbliżej im do lokalnych rzek i przystani.

 

Adres

Adres:

Przyborów 35, 56-160 Wińsko

GPS:

51.43704007810341, 16.461345376171977

Nr tel.:
Kontakt bezpośredni
Zaplanuj trasę!
Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...

Funkcje

Biesiada z ogniskiem

Biesiada z ogniskiem