Turystyka kajakowa w Krainie Łęgów Odrzańskich

Kajak dwuosobowy na wodzie, płynie

Kajakiem po Odrze

Wszystko już było – czas zobaczyć krajobraz dolnośląskich rzek z kajaka i deski SUP. Emocje, relaks i świetna zabawa w jednym. Nie może Ciebie zabraknąć, bo to świetny sposób na sprawdzenie swoich umiejętności.
Meander oferuje kompleksowe usługi turystyczne i eventowe, oparte na organizacji eventów dla firm i grup, których podstawą jest spływ kajakowy zakończony biesiadą z produktami lokalnymi certyfikowanymi znakiem Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA

Certyfikat Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca

Dzięki temu, że znają doskonale okoliczne zasoby to potrafią jak nikt inny połączyć spływ kajakowy z rajdem rowerowym lub z innymi atrakcjami przygotowanymi przez współpracujące z nimi bazy noclegowe lub usługodawcy a nawet i społeczne inicjatywy.

Ich doświadczenie i posiadany sprzęt do obsługi logistycznej podczas spływów kajakowych pozwala im organizować spływy kajakowe połączone z rajdem rowerowym dla rowerowych grup zainteresowanych łączeniem różnych dyscyplin przez co powstała ma obszarze Krainy Łęgów Odrzańskich oferta Kajak & Rower w ramach propozycji Pętli Odrzańskich na Szlaku Odry  inspirowana ich doświadczeniem

Wakacje w Kajaku na Szlaku Odry

Wodowanie kajaków

Swoje działania prowadzą głównie po Odrze pomiędzy Wrocławiem a Głogowem, ale także po jej spławnych dopływach: Widawie, Bystrzycy, Jezierzycy, Baryczy i  Kaczawie. Możliwe są również spływy Bobrem i Kwisą, rzeką Barycz od Potaszni do jej ujścia w Wyszanowie, Kaczawą od Legnicy przez Prochowice do ujścia Kaczawy, Jezierzycą od mostku przy Orzeszkowie do samego ujścia do Odry.

Od pewnego czasu łączą spływ kajakowy z rajdem rowerowym bo dysponują specjalistyczną przyczepę do przewozu rowerów. Na przyczepie mogą powiesić 34 rowery z końca trasy więc dzięki temu nie musisz planować trasy na wypad z powrotem tego samego dnia.

Przyczepa na rowery zawieszane w pionie

Przyczepa na rowery

 

Zasięgiem obejmują rzeki na ich nizinnych odcinkach całego Dolnego Śląska ale najbliżej im do lokalnych rzek i przystani.

 

Adres

Adres:

Przyborów 35, 56-160 Wińsko

GPS:

51.437040078103, 16.461345376172

Nr tel.:
Kontakt bezpośredni
Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...

Funkcje

Biesiada z ogniskiem

Biesiada z ogniskiem