Ładowanie…
Pasieka w Garwole
Właściciel Pasieki Garwół na stoisku składanym na jarmarku Krainy Łęgów Odrzańskich

Stoisko Pasieki Garwół

Naturalne miody; miody z dodatkami (pyłku, czarnej porzeczki, cytryny i imbiru, propolisu); pierzga; pyłek kwiatowy. Pozyskiwanie miodów i produktów pszczelich odbywa się na niemalże całym obszarze Krainy Łęgów Odrzańskich, ze względu na wędrówkę pasieki niejednokrotnie w czasie całego sezonu. Różnorodność roślin w obrębie całego obszaru oraz rolnicze uprawy pozwalają pszczołom w możliwie największym stopniu wykorzystać bazę pożytkową Doliny Odry.

W ofercie posiadają szeroką gamę produktów (do kilkunastu gatunków miodu-pasieka wędrowna; pyłek, pierzga, propolis, wosk, mleko mateczne w sezonie). Na zamówienie klienta mogą konfekcjonować produkty do różnej wielkości słoików, co dużym atutem. Stawiają na sprzedaż bezpośrednią  co przyczynia się do poznania przyrody i dziedzictwa „Krainy Łęgów Odrzańskich. Bardzo często klienci odwiedzają ich w terenie, podczas pracy z naszymi pszczołami, co pozwala im zachwycać się walorami pięknej przyrody naszej Krainy.

Bardzo często, jak przy okazji Rodzinnego Rajdu o Plaster Miodu, właściciel pasieki Pan Piotr prowadzi warsztaty na temat bioróżnorodności i dbania o zachowanie dziedzictwa przyrodniczo-kulturowego Doliny Odry.

Między innymi za związki z regionem i wykorzystywanie lokalnych zasobów oraz dbałość a zarazem rozpowszechnianie wiedzy o bogactwie przyrodniczym Krainy Łęgów Odrzańskich pasieka otrzymała certyfikat.

Certyfikat Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca

Adres

Adres:

GARWÓŁ, 11 A ; 56-100 Wołów

GPS:

51.350692793642, 16.703099378924

Nr tel.:
Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...