Ładowanie…

Certyfikat Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca

Producent miodów i produktów pochodnych nagrodzonych certyfikatem jakości Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca !!

Pasja pszczelarska obecna jest w rodzinie Ziębów od końca XIX wieku. Od lat nieustannie poszerzają swoje doświadczenie i umiejętności. W szerokiej ofercie posiadają do wyboru miody, pierzgę, węzę pszczelą, matki pszczele, odkłady i wiele innych. Otworzyli się również na działalność edukacyjną oraz api-terapię, prowadzoną w specjalnie przygotowanych domkach.

Są też członkami Dolnośląskiego Związku Pszczelarzy.

Miody nektarowe i miody spadziowe pozyskują z kilkunastu miejsc w okolicy, gdzie umiejscowione są ich rodziny pszczele. Są to produkty w 100% naturalne i pochodzą z Krainy Łęgów Odrzańskich , a hodowane  pszczoły znakomicie wpływają na okoliczne uprawy. Miody pozyskują na miejscu, przy użyciu odpowiedniego sprzętu. Rodzinny charakter pasieki sprawia, że pasja pszczelarska przekazywana jest z pokolenia na pokolenie.

Produkty dystrybuujemy na różne sposoby: prowadzimy sprzedaż bezpośrednią w naszej pasiece w Lipnicy, dowozimy produkty do 18 sklepów i punktów sprzedaży, bierzemy udział w eventach, dożynkach, jarmarkach itp. W czasie pandemii wprowadziliśmy udogodnienie dla naszych klientów w postaci możliwości zamówienia miodów z dostawą pod wskazany adres. Kilka razy w miesiącu jeździmy więc dodatkowo do klientów.

Adres

Adres:

Lipnica 6, 55-300 Lipnica

GPS:

51.19904230719426, 16.564695242328227

Nr tel.:

-

Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...