Ładowanie…
Łęgowe Miody

Łęgowy kubek

Pasieka Zuzia to wyjątkowy punkt na mapie Dolnego Śląska. Znajduje się ona w Domaszkowie, nieopodal Lubiąża słynącego z kompleksu klasztornego cystersów na skraju Parku Krajobrazowego Doliny Jezierzycy.

Pasieka Zuzia oferuje smaczne i zdrowe miody, które pozyskiwane są z roślin rosnących w czystym środowisku Doliny Odry — są to tereny przyrodniczo cenne o wielu rzadkich gatunkach często chronionych co nadaje im niezwykłego smaku i zapachu . Wszystko to sprawia, że produkty, jakie można zakupić w
Pasiece Zuzia są wyjątkowe pod względem smaku i zapachu, a przy tym mają właściwości
lecznicze.

Domek edukacyjny

Domek edukacyjny

MIÓD WIELOKWIATOWY Z KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH Z OKOLIC LUBIĄŻA NAD ODRĄ, DOMASZKOWA W POBLIŻU LUBIĄŻA. NEKTAR ( NA TEN MIÓD)ZBIERANY JEST Z ROŚLIN, KTÓRE WYSTĘPUJĄ TYLKO W LASACH ŁĘGOWYCH W DORZECZU ODRY I OKOLICZNYCH ŁĄK. WPŁYW NA CHARAKTERYSTYCZNY SMAK I ZAPACH MIODU MAJĄ SPECYFICZNE WARUNKI PANUJĄCE W DORZECZU ODRY I ROŚLINY WYSTĘPUJĄCE W TYCH TERENACH.

W 2019 ROKU MIÓD WIELOKWIATOWY Z KRAINY ŁĘGÓW ODRZAŃSKICH ZDOBYŁ PIERWSZE MIEJSCE W KONKURSIE “NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO – SMAKI REGIONÓW” WE WROCŁAWIU.

MIÓD LIPOWY “ZŁOTO DOMASZKOWA” JEST TAKŻE POZYSKIWANY Z OKOLIC LUBIĄŻA NAD ODRĄ I DOMASZKOWA W POBLIŻU LUBIĄŻA. W OKOLICACH TYCH MIEJSCOWOŚCI ZNAJDUJĄ SIĘ LASY ZE STARODRZEWIEM LIPOWYM. CHARAKTERYSTYKĄ TEGO MIODU JEST DOŚĆ OSTRA I WYCZUWALNA GORYCZKA, KTÓRĄ CHARAKTERYZUJĄ SIĘ CZYSTE MIODY LIPOWE. MIÓD TEN ZDOBYŁ W KONKURSIE “NASZE KULINARNE DZIEDZICTWO – SMAKI REGIONÓW” NA NAJLEPSZY POLSKI REGIONALNY PRODUKT ŻYWNOŚCIOWY – PERŁĘ 2019- KTÓRĄ WRĘCZONO NAM W POZNANIU 29 WRZEŚNIA 2019 ROKU.

Ich  miody są sprzedawane na różnych Jarmarkach i w miejscu zamieszkania, co szczególnie polecamy ze względu na urocze miejsce i edukacyjną ścieżkę pszczelarską, w której prowadzone są zajęcia dla szkół i przedszkoli. Są posiadaczem certyfikatu Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca

Certyfikat Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca

Adres

Adres:

56-100 DOMASZKÓW 45A

GPS:

51.31533061489, 16.47722506804

Nr tel.:
Sieć:

-

Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...