Ładowanie…
Kameralny występy w ogrodzie pizzerii

W ogrodzie Pizzerii

Pizzeria PaPi na rynku lokalnym działa od 2013 roku. To rodzinny interes otwarty na ludzi w każdym wieku. W całorocznym menu każdy znajdzie coś dla siebie. Ich specjałem jest prawdziwa, włoska pizza. Dla gości serwują także różnego rodzaju makarony, zawsze świeże sałatki, a także pierogi ruskie i przystawki. Sezonowo i na zamówienie przygotowują dania świąteczne.

Dania serwują w całorocznej, klimatycznej salce z kominkiem, w której na stołach znaleźć można zawsze świeże kwiaty lub zioła. W sezonie letnim dla gości otwierają ogródek, w którym przyjemnie można spędzać wiosenno-letnie wieczory. Wiosną tego roku  otworzyli dodatkowo ogród zimowy, w którym stanął drugi, tym razem zewnętrzny piec do pizzy. Właściciele są również organizatorem kameralnych, nie tylko, rodzinnych przyjęć.

Każdego roku – w maju – dbają o zmianę menu, dodając coraz to nowsze produkty i na bieżąco je udoskonalając. W tym roku przyszedł czas na inaugurację Pizzy z Krainy Łęgów Odrzańskich. To była okazja do  połączenia najwyższej jakości produktów włoskich tj. oryginalna mąka z Neapolu, oliwa z oliwek, sos z pomidorów palati oraz ser mozarella z najwyższej jakości produktami lokalnymi:
– kiełbasa z dzika/ szynka z dzika i sarny – dostarczana przez lokalnego mistrza masarskiego Piotra Zychowskiego – Swojskie z Wędzarni
– ser typu włoskiego długodojrzewający z gospodarstwa Pałac Mojęcice

Pizza z produktami lokalnymi w tym patisonem i szparagami

czyli produktami certyfikowanymi znakiem Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA podobnie jak usługi gastronomiczne pizzerii, które także zyskały uznanie Kapituły Znaku

Certyfikat Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca

 

 

Adres

Adres:

Generała Władysława Sikorskiego 7, 56-100 Wołów

GPS:

51.33783492881993, 16.641025068797934

Nr tel.:
Sieć:

-

Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...