“Naturalnie ze sobą” – 3 dni od wtorku do czwartku lub od piątku do niedzieli
Odprężenie, kontakt z naturą i rozwijanie kreatywności. Pakiet łączy aromaterapię, kąpiel leśną oraz warsztaty ceramiczne, oferując harmonię ciała i ducha w pięknej scenerii Krainy Łęgów Odrzańskich. Pozwala obcować z naturą i wspiera w znalezieniu drogi do samego siebie poprzez zwolnienie tempa życia, przyrodę, zajęcia twórcze.
Informacja o profilu turystów
Pakiet doskonały dla osób poszukujących relaksu, wyciszenia w spokojnym otoczeniu natury, idealny dla małych grup oraz osób indywidualnych.
Harmonogram imprezy turystycznej
Dzień 1
12:00 Przyjazd do Dębna i zameldowanie w Inglotówka Agroturystyka & SPA.
13:00 – 15:00 Spotkanie z Zosią z Leśnych Kąpieli. Spacer po lesie w okolicach Dębna. połączony z ćwiczeniami oddechowymi i mindfulness w otoczeniu natury.
15:00 – 16:00 Obiad w agroturystyce.
17:30 – 19:30 Warsztaty ceramiczne. Uczestnicy uczą się podstaw pracy z gliną, tworząc unikalne naczynia i ich dekoracje, które po wypaleniu zabiorą ze sobą na pamiątkę.
19:30 Kolacja i wieczór w stylu slow – możliwość czytania książek, spacerów lub rozmów przy ciepłej herbacie ziołowej.
Dzień 2
8:00 – 10:00 Śniadanie w Inglotówce.
11:00 Przyjazd do Ścinawy, powitanie uczestników.
11:30 – 12:30 Rejs szkutą „Łęgowa Dama” ze Ścinawy do Tarchalic. Uczestnicy poznają malownicze widoki Doliny Odry, słuchając opowieści przewodnika o regionie.
14:00 – 17:00 Wizyta w Centrum Edukacji Alternatywnej w Tarchalicach. Warsztaty z aromaterapii zakończone obiadem przygotowanym z lokalnych produktów.
17:00 – 18:30 – Spacer do Inglotówki w Dębnie.
19:30 Wieczorny relaks przy ognisku w Inglotówce, kolacja, integracja lub saunowanie – do wyboru.
Dzień 3
8:00 – 10:00 Śniadanie.
10:00 – 12:00 Odbiór stworzonej w dniu 1. ceramiki. Czas wolny na spacer do lasu lub spotkanie z końmi z Inglotówki.
12:00 Wyjazd uczestników – możliwość organizacji transferu do Ścinawy lub innej lokalizacji.
Obiekty sieciowane w imprezie turystycznej
Inglotówka Agroturystyka & SPA
Dębno 5
56-100 Wołów
tel. 502 758 155
email: inglotowka@gmail.com
Zapraszam do lasu – Zofia Zyguła
tel. 785 988 690
email: kontakt@zapraszamdolasu.pl
Rejsy Szkutą “Łęgowa Dama” Henryk Smelkowski
59-330 Ścinawa
tel. 782 466 133
email: rejsyszkuta@gmail.com
Centrum Edukacji Alternatywnej w Tarchalicach
Tarchalice, 59-330 Ścinawa
tel. 987 654 321
email: edukacja@tarchalice.pl
Catering Wołów – Inglotówka poleci