Agroturystyka „Pod Orzechem” funkcjonuje od 2010 roku. Budynek liczący ponad 100 lat został poddany gruntownemu remontowi. W odnowionym domu zapewniamy Państwu komfort i wygodę.

Oferujemy Państwu 10 miejsc noclegowych w pokojach znajdujących się w dwóch niezależnych mieszkaniach. Mieszkanie 1 składa się z dwóch pokoi (2- i 4-osobowe), kuchni i łazienki. Mieszkanie 2  składa się z pokoju dziennego z aneksem kuchennym, 3-osobowej sypialni i łazienki.

Dla naszych gości udostępniamy również ogród, miejsce na ognisko lub grilla, miejsce zabaw dla dzieci oraz zapewniamy bezpłatne miejsce parkingowe. Budynek znajduje się w centrum Lubiąża, w niewielkiej odległości (5 min. spacerem) od pocysterskiego klasztoru, rzeki Odry oraz sklepów.

Do wypoczynku w naszej Agroturystyce zapraszamy Państwa przez cały rok. Swoją ofertę kierujemy do osób indywidualnych, rodzin z dziećmi oraz grup zorganizowanych. „Pod orzechem” spędzicie Państwo przyjemnie czas podczas urlopu, weekendu, odpoczniecie w przerwie w podróży lub po pracy.

Istnieje możliwość przyjazdu z własnym, przyjaznym dla otoczenia czworonogiem (prosimy o wcześniejsze uzgodnienie z właścicielem).

Adres

Adres:

Willmanna 16, 56-100 Lubiąż600 265 524

GPS:

51.26825, 16.467724

Nr tel.:
E-mail:

-

Sieć:
Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...