Ładowanie…

Przystań Dziewin

Na trasie Szlaku Odry w środku lasów łęgowych z widokiem na miejscowość Tarchalice znajdujące się na prawym brzegu rzeki Odry znajduje się infrastruktura dla wodniaków do cumowania jednostek pływających. Nieopodal znajduje się Dziewin z bogatą ofertą edukacyjno- kulturalno-turystyczną proponowaną przez samorządowy Regionalny Ośrodek Edukacji Ekologicznej i prywatną inicjatywę Galerię Dziewin.

pomost pływający przytwierdzony do dalby i drewniana kładka prowadząca do niego

Zatopiona przystań w Krainie Łęgów Odrzańskich to idealne miejsce na wyprawy kajakowe dla przyrodników i wycieczek szkolnych organizowanych przez nauczycieli dla uczniów szkół. Niebieska infrastruktura wpływa to bezpieczeństwo dla osób, organizacji i firm, które organizują spływy kajakowe czy rejsy po Odrze.

Dzięki pomostom pływającymi  możliwe będzie  cumowanie tu dużego statku pasażerskiego ŚCINAWA !

Oferta rejsów statkiem przygotowana przez Gminę Ścinawa wraz z Regionalnym Ośrodkiem Edukacji Ekologicznej przyjazna będzie również dla wycieczek rowerowych. Specjalnie przygotowana platforma na statku zabierze na statek rowery, którymi miłośnicy dwóch kółek będą mogli udać się dalej na trasy rowerowego Szlaku Odry.

Adres

Adres:

Dziewin

GPS:

51.362612690095, 16.468863963172

Nr tel.:

-

E-mail:

-

Sieć:

-

Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...