Ładowanie…
Pasieka Wędrowny Pawilon
Na tle kwietnej łąki widać pasiekę wędrowny pawilon

Pasieka Oleksy – Wędrowny pawilon

Produktem jest 100% miód naturalny pochodzący z rodzinnej pasieki działającej na naszym rynku od 1975r. Rodowód pasieki jest sukcesyjny, wnuk otrzymał ją od dziadka  Kazimierza Oleksego. Po dziadku dostał nie tylko pasiekę , ale również pasje do pszczelarstwa i bliskości z naturą. Od dziecka towarzyszył  dziadkowi a tacie w miodobraniu.

Wnuk Paweł skończył średnią szkołę pszczelarską, aby móc prawidłowo prowadzić pasiekę. Przez 45 lat dziadek wyrobił sobie bardzo dobra opinię wśród odbiorców, pozyskując tym wielu stałych klientów. Paweł zaś postanowił kontynuować jego wieloletnią pasję i rozwijać działalność. Ich pasieka znajduje się w Wołowie i jest pasieką wędrowną, pozyskującą pożytek w różnych miejscach w gminie Wołów w tym z terenu Parku Krajobrazowego Dolina Jezierzycy .

Pasieka Oleksy jest pasieką wędrowną. Posiadają pawilon pszczelarski, którym przewożą pszczoły w miejsca pożytku na terenie gminy Wołów. Pawilon, w którym mieszkają pszczoły zostały wykonany i zaprojektowany przez jego założyciela przez co jest wyjątkowy. Dzięki niemu  przewożą pszczoły żeby pozyskiwać pożytek z najlepszych miejsc w rejonie.

Miód lipowy pochodzi z głębi lasu Leśnictwa Dębno, w okolicach Tarchalic przy rzece Odrze. Miód rzepakowy pozyskują z pól rzepaku w Stobnie, zaś miód akacjowy pochodzi z lasu Leśnictwa Garwół.

Wyjątkowość pasiek  sprawiła, że kapituła znaku Kraina Łęgów Odrzańskich POLECA przyznała certyfikat

Certyfikat Kraina Łęgów Odrzańskich Poleca

Miody pozyskiwane są sezonowo w okresie wiosenno-letnim. Ich dostępność w ciągu całego roku jest zależna od ilości pozyskania go w danym sezonie. Jeżeli jest duża ilość miodu będzie on dostępny cały rok. Stali klienci kontaktują się z nami osobiście lub telefonicznie i są informowani o naszej ofercie. Nowi jaki i stali odbiorcy mogą również znaleźć wszystkie informacje na naszej stronie na Facebooku. Mają tam możliwość zobaczenia naszych produktów, znajdą tam kontakt do nas i mogą tam wyrazić swoją opinię. Jesteśmy również elastyczni dla naszych klientów i wykonujemy indywidualne zamówienia okazjonalne, sprzedając nasz produkt w różnej odsłonie i dostarczając go do odbiorcy. Zapewniamy miłą i przyjazną obsługę oraz możliwość spróbowania naszych miodów przed ich zakupem.

Adres

Adres:

Aleje Obrońców Lwowa 15/2, 56-100 Wołów

GPS:

51.336289177186, 16.638628285006

Nr tel.:
Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...