Oferta noclegowa skierowana jest do turystów odwiedzających Krainę Łęgów Odrzańskich.

Obiekt posiada 10 miejsc noclegowych w 3 pokojach dwuosobowych i 1 pokoju czteroosobowym. Obiekt jest ogrodzony, posiada własny parking, objęty monitoringiem.

W obiekcie istnieje możliwość samodzielnego przygotowania posiłków w kuchni,
a także możliwość zakupu produktów pochodzących od podmiotów lokalnych oferujących owoce, warzywa, miody z lasów odrzańskich, przetwory owocowo-warzywne, w tym ogórki i patisony konserwowe, które prezentowane są w specjalnej witrynie ustawionej w jadalni. Współpracujemy także z podmiotami lokalnymi oferującymi dania gotowe tj. restauracją i pierogarnią.

W chłodniejsze wieczory można się ogrzać w cieple tradycyjnego kominka.

Oferta noclegowa wzbogacona jest możliwością skorzystania z dodatkowych form aktywności, gdyż do dyspozycji turystów nieodpłatnie pozostają 4 rowery turystyczne. Znajdujące się w okolicy zabytki architektury oraz trasy rowerowe przebiegające przez piękne tereny leśne zachęcają do rowerowych wycieczek.

Na terenie posesji wśród sosen, świerków i brzóz można odpocząć w altanie i przygotować posiłek na grillu. W głębi posesji znajduje się sad złożony z ponad stu tradycyjnych drzew owocowych, w którym rosną drzewa wysokopienne z rozłożystymi koronami. Stwarza to dodatkowe miejsce odpoczynku, relaksu
z ciekawą książką w słoneczny dzień i zachęca do poznania smaku owoców starych odmian drzew owocowych.

Dla miłośników dzikiej przyrody dostępna jest platforma widokowa, umożliwiająca obserwację dzikich zwierząt, licznie pojawiających się na przyległych polach.

W ramach współpracy partnerskiej z lokalnymi podmiotami działającymi w Krainie Łęgów Odrzańskich oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z usług w zakresie wypożyczania sprzętu sportowego, w szczególności kajaków oraz współorganizacji spływów kajakowych po rzece Odrze w ramach kajakowego Szlaku Odry.

Od marca 2022 roku są posiadaczem znaku jakości Kraina Łęgów Odrzańskich za dbałość o lokalne zasoby i przywiązanie do tradycji

Adres

Adres:

Tymowa 93A, 59-330 Ścinawa

GPS:

51.465055, 16.327611

Nr tel.:
Sieć:

-

Kliknij przycisk, aby wyświetlić mapę...